Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaO firmie

O firmie

Działalność przedsiębiorstwa rozpoczęła się w 2003 roku i występowała pod nazwą Biuro Wycen Majątkowych PRESTIŻ S.C. Jednakże w 2010 roku rozwinęła swoją działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i zmieniła nazwę na:

Biuro Wycen Majątkowych i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami „PRESTIŻ” S.C. Karina Rożko, Krzysztof Rożko.

Założycielami firmy są Karina Rożko i Krzysztof Rożko, którzy rzetelną i uczciwą pracą zdobyli swoją obecną pozycję na rynku i zadowolenie dużej rzeszy klientów. Ponadto rzeczoznawca majątkowy Krzysztof Rożko przed rozpoczęciem działalności Biura posiadał już doświadczenie poparte wieloletnią praktyką zawodową w dziedzinie szacowania nieruchomości. Krzysztof Rożko uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego uzyskał w roku 1997, natomiast w roku 2001 został zaprzysiężony jako biegły sądowy d/s wycen nieruchomości.

Trudno jest wyszczególnić osiągnięcia Krzysztofa Rożko, który nieustannie poszerza swoje kwalifikacje i kompetencje, tym samym dorównując zapotrzebowaniom rozwijającego się rynku i klientów. Za swoją działalność w 2007 roku uzyskał srebrną odznakę „Zasłużony dla Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych”. W 2010 uzyskał Świadectwo Uznania Zawodowego Rzeczoznawców Majątkowych REV.

Działalność Biura zaowocowała wykonaniem kilkuset wycen nieruchomości, przedsiębiorstw, maszyn i urządzeń. Na wyróżnienie zasługują wyceny majątków nie tylko dużych przedsiębiorstw w tym hut i elektrociepłowni ale równiez wyceny hoteli, kamienic, mienia zabużańskiego i wielu nietypowych obiektów.  Do osiągnięć Biura można zaliczyć również wyceny wynalazków (wartości niematerialnych i prawnych) oraz innowacji technologicznych.

Biorąc pod uwagę wysokie kwalifikacje OSÓB pracujących w PRESTIŻ  serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług :)